Yengeç Burcu 2014 Falı

Yengeç Burcu 2014 Yılı Genel Bakış

Satürn, fiziksel olayları temsil etmekle beraber bu yıl ikinci evinizde, Aslan burcunda olacak. Bu duruma olumlu ya da olumsuz diyemeyiz, bu sizin davranışlarınıza ve olaylara yaklaşımınıza, üstlerinizle diyologlarınıza bağlı. Hayatınızda bazı sorunlar olacağı gibi birçok konuda da düzelmeler olacak. Daha önce çözüme kavuşturmadığınız maddi sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Kader gezegeni denilen Satürn'ün, neden bu ada sahip olduğunu tecrübe edeceksiniz.

Bu sizi korkutmasın. Yıl boyunca sürekli olarak sorunlarla boğuşmayacaksınız. Yeteri kadar iyimser görünüyor. Gökyüzü size yardımcı olacak. Jüpiter’in Akrep burcuna geçecek olmasıyla beraber aşk ilişkilerinde, sosyal aktivitelerde hareketlilik olacak. Kendi sınırlarınızı aşacaksınız.

Uranüs, beklenmeyen olayları, büyük değişimleri temsil eder. Aynı zamanda zekiliğin ve kişiselliğin gezegenidir. 2014 yılı boyunca Balık burcunda yani dokuzuncu evinizde olacak. Bu durum, uyumlu bir açıda olduğu için eğitim ile ilgili konularda ve bakış açınızda olumlu gelişmeler meydana getirecek. Bu dönemde, her duruma açık olmanızda fayda var. Size ilginç gelecek, davranışları ve düşünceleri bakımından farklı insanlarla tanışabilirsiniz, şaşırmayın.

2014 yılı boyunca Kova burcunda, sekizinci evinizde olacak olan Neptün, vergi konuları, miras ve sigorta gibi konularda değişik gelişmelere yol açacak. Bu yıl sezgisel düşünceleriniz ve yeteneklerinizde gelişmeler olabilir. Bunun nedeni ise Neptün'ün, gelişmiş duyguları ve idealleri temsil ediyor olması.

Baştan sona değişimi simgeleyen Pluto, 2014 yılı boyunca altıncı evinizde, Yay burcunda olacak. Bu ev sağlık konularına ve iş ile ilgili konulara dikkat çekiyor.

Aşk için en iyi dönemin Ekim ve Kasım ayları arasında olduğunu söyleyebiliriz. Bunun nedeni ise, Venüs'ün beşinci evinizde, Akrep burcunda olması bu ev romantizmi temsil eder. Kalbiniz ve beyniniz tam olarak aşka odaklanıyor olacak. Duygularınız yoğunlaşıyor.

Mars, Ekimin son haftası ve Kasımın ilk haftası Akrep burcunda. Bu durum, duygusal ve fiziksel ilişkilerinizde hareketli bir dönem geçirmenizi sağlayacak.

Ocak ayında Merkür Oğlak burcunda, yedinci evinizde bu nedenle, iş yaşantınızda ve kişisel konularda değişimler yaşanabilir.

2014 yılında kariyeriniz ile ilgili büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda hali hazırda olan işinizden ayrılabilir ya da çalışmakta olduğunuz alanda üst seviyelere çıkabilir, zam ile ödüllendirilebilirsiniz. İş hayatınız ile ilgili en önemli gelişmeler ise Mart ayı, yani Koç ve onuncu evinizde yaşanacak olan Güneş tutulması.

Eylül ayı içerisinde yoğun bir seyahat programınız olabilir. Bunun nedeni ise yaşanacak olan Ay tutulması. Yarıda kalmış eğitiminizi tamamlamak üzere okula dönebilir, yüksek lisans yapabilir, uzman olmak için birçok kursa katılabilirsiniz.

Bu yıl konuşmalarınıza, seçeceğiniz üsluba ve yapacağınız yolculuklara, imza atarken, sözleşme imzalarken dikkatli olmanız gereken tarihler var. Kelimelerinizi özenle seçmediğiniz takdirde yanlış anlaşılabilirsiniz ve iletişimlerinizde sorunlar olabilir. İmza atacağınız sözleşmeler, anlaşmaları dikkatli okuduğunuzdan ve anladığınızdan emin olmalısınız. Bu tarihler, Mart, Temmuz ayları ve 28 Ekim - 17 Kasım.