Yengeç Burcu 2016

Yengeç Burcu 2016 Falı

Yengeç burcu, 2016 yılındaki gelişmelerin hem iş hem de özel hayatınızda sizi pek fazla zorlamayacağını söyleyebiliriz. Artık lehinize gelişen fırsatlarla karşılaşacaksınız ve hayatınıza istediğiniz gibi yön verebileceksiniz. Zorluk ve sıkıntıların azalması, kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak. Geride bıraktığımız yılın sonlarına doğru bu değişimi hissetmeye başlamış olmalısınız. Şans ve sürprizler bolca karşınıza çıkacak gibi görünüyor.

Jüpiter, 2016 yılında sizi olumlu anlamda etkileyecek ve bu da hayalini kurduğunuz hayata adım adım yaklaşacaksınız demektir. Gelişmeler ve fırsatlar ardı ardına gelmeye başlayacak. Birini değerlendiremeseniz dahi bir diğerini mutlaka değerlendireceksiniz. Gerek iş gerekse özel hayatınızla ilgili önemli adımlar atacaksınız ve hemen hepsi sizin yararınıza olacak. Hedefinize kilitlenecek ve kendinize çizmiş olduğunuz yoldan da şaşmayacaksınız.

Geçen yıl başlatmış olduğunuz girişimleriniz 2016 yılında hız kazanacak. Her şey lehinize gelişirken sizin biraz daha istekli ve dikkatli olmanız gerekiyor. Sizin iyiliğinizi istemeyen insanlar mutlaka olacak. Karşınızdaki kişinin yaklaşımlarını en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekiyor Yengeç burcu. İş, eğitim ya da özel hayatınızla ilgili köklü kararlar almadan önce biraz daha sabırlı olmalı, doğru zamanı kollamalısınız.

2016 yılının Haziran ayına kadar olan döneminde fırsatlar bolca olacak. Yılın ilk yarısını, ikinci yarıya hazırlık olarak değerlendirebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında gezegenlerin etkisini daha yoğun hissedeceksiniz ve bu durum özellikle ilişkiler konusunda size şans getirecek. Hem aşk hem de iş açısından kurduğunuz ilişkiler iyi yönde ilerleyecek. Bu dönem içerisinde duygusal ve mantıksal hareket edeceksiniz.

Yengeç Burcu 2016 İş Hayatı

Yengeç burcu, 2016 yılı kariyerinizi sizin bile tahmin edemediğiniz noktalara taşıyacağınız, çok başarılı ve istekli olacağınız bir yıl olacak. Bu yıl içerisinde kazancınızın tavan yapma ihtimali var. Çok köklü değişiklik ya da girişimler yapmadan önce mutlaka zorlanacaksınız ancak çözüm yollarını bulmakta zorlanmazsanız, arzu ettiklerinize sahip olabilirsiniz. Kimi zaman basit kimi zaman da derin düşünmeniz gerekecek.

2016 yılında güzel gelişmeler yaşanacağı gibi yolunda gitmeyen işlerin de ortaya çıkması muhtemel. Genel olarak değerlendirdiğimiz zaman olumlu işler, olumsuz işlerden daha fazla olacak. Üzerinizde zaman zaman baskı hissedeceksiniz. Bu durumun strese dönüşmesine izin vermeyin. Hedeflerinize ve dolayısıyla başarıya odaklanın. Kendinize güvenmelisiniz Yengeç burcu, istediğiniz zaman üstesinden gelemeyeceğiniz hiçbir şey yoktur.

Bazı Yengeç burcu insanları yıl içerisinde iş değiştirmek isteyecek. Arzu ettiğiniz iş şartlarına sahip bir şirkete başvuru yapabilir ve kabul görebilirsiniz. Geleceğinizi düşünerek adımlar atmanız gerekiyor. 2016 yılında başarıyı ne kadar yakalarsanız, o kadar üst konumlara yükselebilirsiniz. Terfi alma ve maaşınızın artması söz konusu olabilir. Hayalini kurduğunuz hayatın aslında çok uzakta olmadığını fark edeceksiniz.

Yengeç Burcu 2016 Aşk Hayatı

Yengeç burcu, 2016 yılında kişisel yönleriniz ve dolayısıyla duygularınız gelişim gösterecek. Düşüncelerinizin de farklı yönde olması, aşk hayatınızın farklılaşmasını sağlayacaktır. Karşınıza çıkacak güzel gelişmeler sonucunda yalnızlığınıza son verebilirsiniz. Karşı cinsi etkileme konusunda şanslı olacaksınız. Hem sosyal hem iş hem de eğitim yaşantınızda dikkat çekeceksiniz. Aynı okulda, aynı işte ya da aynı ortamda bulunduğunuz kişiyle yakınlaşma ihtimaliniz var.

Duygu ve düşüncelerinizin farklılaşması, karşınızdaki kişiyle uyumu yakalamakta zorlanmayacaksınız demektir. Biraz utangaç davranıyorsunuz ve aslında bu da size çekicilik katmakta. En azından karşınızdaki kişiyle istediğiniz gibi konuşmanızı sağlayacak cesareti kendinizde bulacaksınız. 2016 yılında sizi kısıtlayan ve durgunlaşmanıza neden olan engeller ortadan kalkmaya başlayacak. Rahatlayacaksınız.

2016 yılında aşk hayatınıza karşı biraz daha tutkulu ve istekli yaklaşacaksınız. Bu durum, birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki paylaşımların üst seviyelere çıkmasını sağlayacak. Süregelen ilişkinizde ufak tefek sorunlarla karşılaşıyorsanız da bunları çözüme kavuşturmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Sahip olduğunuz kişilik, hem partneriniz hem de karşı cinsin tamamından takdir görmekte. Sahip olduğunuz ince ve kibar kişiliğin değişmesine izin vermeyin.

Bazılarınızın birlikteliği zarar verebilecek kadar sorunlu ve sıkıntılı olabilir. Bu tarz bir ilişkiye sahipseniz, artık kendinize gelmeniz ve gerekli olanı yapmanız gerekiyor. Sürekli olarak tartışma yaşanan bir ilişkide hem siz hem de partneriniz üzülebilir. Partneriniz konusunda değişime gidecek gücü kendinizde bulmalısınız. Şartlar lehinize dönmüş durumda Yengeç burcu, mutlu olacaksınız.

Yengeç Burcu 2016 Sağlık

Yengeç burcu, sağlığınız 2016 yılında zaman zaman sizi zorlayabilir ancak genel olarak büyük kısıntılarla karşılaşmayacaksınız. Bazılarınızın daha önce çözüme kavuşturduğu sağlık sorunu tekrardan gündeme gelebilir, daha büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız da rutin olarak kontrollerinizi yaptırmalı, doktorunuzun önerilerine kulak vermelisiniz. İlaç kullanıyorsanız da aksatmamaya çalışın.

Üzerinizde bulunan stresin arttığı dönemler olacak. Sorumluluklarınızın artmasıyla beraber zorlandığınızı hissedeceksiniz. Enerjiniz zaman zaman düşecek, yeteri kadar dinlenmeli ve dengeli beslenmelisiniz. Yıl içerisinde düzenli olarak spor yapmaya çalışın Yengeç burcu. Sağlığınız söz konusu olduğunda ne kadar dikkatli olursanız, o kadar az sorunla karşılaşırsınız. Sizi rahatlatacak aktivitelere yönelin. Boş zamanlarınızı da en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

Yengeç burcu 2016. Yengeç burcu 2016 falı. Yengeç burcu 2016 aşk hayatı ve burç yorumu.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!