Yengeç Burcu Mart 2017

Yengeç Burcu Mart 2017

Yengeç Burcu Mart 2017 İş

Sevgili Yengeç burcu, Mart 2017'nin gelmesi burcunuz açısından aslında sandığınızdan çok daha önemli. Geride bıraktığımız aydan çok daha güzel bir süreç sizi bekliyor ve önemli olan geçen ay karşılaştığınız şanssızlıkların tamamen ortadan kalkacak olması. İş konusunda yapmış olduğunuz girişimlerden biraz daha umutlu olabilirsiniz. Emeğiniz ve çabalarınız karşılıksız kalmayacak. Başarıyı hissedecek ve peşinden koşacaksınız.

Mart ayında biraz daha şanslı olacağınız için daha istekli ve yüksek motivasyonlu çalışacak olmanız pek şaşırtıcı olmayacaktır. Aldığınız kararlar çalışma arkadaşlarınız açısından sorgulanabilir ancak bazen kendi düşünceleriniz ve hisleriniz doğrultusunda hareket etmeniz daha önemli olabilir. Atacağınız önemli adımlar sadece sizi değil çevrenizde bulunan hemen herkesi şaşırtacaktır.

Yengeç burcu, Mart 2017'de sürekli olarak kendinizi geliştirmeye devam edeceksiniz ki aslında bu durum sadece bu ay'a özel değil. Size fayda sağlayacak çalışmalara yönelmelisiniz. Eksik yönleriniz olduğunu kabullenmeli ve ona göre de hareket etmelisiniz. Mali ve parasal konularda da pek fazla zorluk yaşanmayacak. Hedeflediğiniz noktaya adım adım ilerliyorsunuz ancak önemli olan attığınız bir önce ki adımın sağlam olması.

Yengeç Burcu Mart 2017 Aşk

Yengeç burcu, Mart 2017'de üzerinizde bulunan etkilerden dolayı karşı cinse oldukça çekici ve özellikle karşı koyulamaz geleceksiniz. Burcunuzda yaşanacak olan hareketlilik sizi biraz olsun şaşırtabilir ancak sizin şaşırmanız gereken asıl konu kafanızın hiç olmadığı kadar karışık olacak olması. Aşk hayatınızdan yana olan beklentileriniz neler? Gerçek ve ileriye yönelik mi? Veya kısa süreli mi?

Aşk hayatındaki ciddiyetin bağlayıcı ve kısıtlayıcı olduğunu düşünüyor ancak ciddi birlikteliğin de size sunacaklarını sürekli olarak arzuluyorsunuz. Düşünce ve beklentilerinizdeki kararsızlık, aşk hayatınızda net olamamanıza ve dolayısıyla partnerinizin size karşı güvensiz yaklaşamaması anlamına geliyor. Duygularınızı daha ne kadar görmezden gelebilirsiniz? Unutmayın, fırsatlar çok olur ancak bazıları sadece bir kez gelir.

Merak etmeyin Yengeç burcu, uzun süredir canınızı sıkan yalnızlık bu ay son buluyor ki bu ay son bulmaması neredeyse imkansız. İmkansızı başarmakta sizin için öyle çok da zor değil aslında. Sürekli mutsuz olursam, sonlanırsa veya ihanete uğrarsam gibi olumsuz düşüncelerinizden dolayı mutlu olamadığınızın farkına varmalısınız. Neden bir önce ki şanssızlığın, bir sonraki kişide de devam edeceğini düşünüyorsunuz? Toparlanmalı ve karşınızdaki kişiye haksızlık etmekten vaz geçmelisiniz.

Yengeç Burcu Mart 2017 Sağlık

Yengeç burcu, sağlığınız Mart 2017'de sizi aslında çok fazla zorlamayacak ancak bu rahatlık, yeni bir probleminiz olmayacağı anlamına gelmekte ancak bazılarınız için aslında işler tamda böyle olmayabilir. Kendinizi halsiz, yetersiz ve aşırı keyifsiz hissedebilir ve iç dünyanıza kapanabilirsiniz. Aslında sizin en büyük sorununuz da içe dönük olmanız. Son olarak, ağır yükler altına girmeyin. Kas ve kemikleriniz hassas olacak.

Yengeç Burcu Mart 2017. Yengeç Burcu Mart 2017 Yorumu. Yengeç Burcunun Mart ayı burç yorumları nedir? Mart 2017 Yengeç Burcu Burç Yorumu
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!