Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu erkeğini fiziksel olarak orta bir boya sahiptir. Genel olarak kumral ya da açık tenlidir. Yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Çeneleri belirgin ve dikkat çekici gözleri vardır. Dudak yapılarında ince kıvrımlar vardır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır.

Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda kendisine aşırı derecede kendine güvendiğini söylemek gerekir. Giyim tarzları kendilerine özeldir. Modayı takip etmez ancak kendi modasını kendisi yaratır. Ancak Yengeç burcu erkeğinin giyim konusunda özellikle partnerine danıştığını durumlarda olur.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yengeç Burcu Erkeği: Yengeç burcu erkeği son derece nazik bir kişiliğe sahiptir. İnsanları kırmak ve üzmek istemez. Karşısındaki insana bu konuda çok önem verir. Yalandan nefret eder. Yalan söyleyen insanları da itici ve soğuk bulur. Bir kişinin yalan söylediğini görür veya duyarsa o kişiyi hayatından uzaklaştırmaya çalışır. Her zaman dürüst olmanın önemli olduğuna inanır ve savunur.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği her zaman ağır başlı, aşırı davranışları olmayan ve mağrur bir erkektir. Bu tarz davranışları ile insanların dikkatini olumlu anlamda çekmeyi başarırlar. Duygusal yapıları hassas ve kırılgandır. Saygıya ve sevgiye çok önem verirler. İnsanların kendisini sevmesini ve ona saygı duymasını beklerler. Hayatlarındaki vazgeçemeyecekleri en önemli nokta aslında budur.

Yengeç burcu insanı çevresinde bulunan herkese gerekli değeri verir. İnsanlara karşı her zaman yardım sever bir şekilde yaklaşırlar. Karşısındaki insanın zayıf yönünden faydalanmak onlara göre değildir. Onlar tam aksine bu açığı kapatmak için ellerinden geleni yaparlar. Desteği aşırı derecede severler.

Yengeç burcu erkeği aşırı derecede akıllıdır ve pratik bir zekaya sahiptir. Bir konuyu veya durumu kolaylıkla analiz edebilirler. Bulundukları her olayı kolay bir şekilde yorumyıp çözebilme kabiliyetleri vardır. Yengeç burcu erkeğinin iyi bir gözlemci olduğunu belirtmekte fayda var. Yengeç erkeği, hayata duygusal bir bağ ile bağlıdır. Duyguları onlar için çok önemlidir.

Yengeç burcu erkeği, aslında kimi zaman değişkenlik gösteren bir kişiliğe sahiptir. Son derece inançlı ve korucuyudurlar. Duygusal olarak kırıldığında ya da üzgün olduğu her hangi bir durumda tıpkı bir yengeç gibi kabuğuna çekilmeyi tercih eder. İnsanlar onu bu konuda çözemez, zaten bu konuda kendisi bile kendisini çözemez.

Yengeç Burcu Erkeği neşeli ve keyifli ise son derece hayat dolu bir kişiliğe bürünür. Böyle anlarda her insana huzur ve güven verir. İnsanlar her konuda, her düşüncesini Yengeç burcu erkeğine aktarmak ister. Verdikleri güvenin ne kadar çok olduğunu hayal etmek oldukça zordur. İlk kez bir araya geldiği bir insana bile sonsuz bir güven sunabilir. Aslında Yengeç burcu erkeği her insana kolaylıkla güvenir, bu da karşısına güven verici olarak yansır. Ancak düşünüldüğünde bu erkekte her zaman gizemli bir yön olduğunu anlamak oldukça kolaydır. Kendisini saklamak gibi bir derdi yoktur ancak karakteri budur.

Yengeç burcu erkeği, tüm burçlar arasında en gönlü zengin kişidir. Yardımsever bir kişiliğe sahip olmasına rağmen, kimi zaman insanlar tarafından bencillik ile suçlanabilir. Aslında bunun nedeni kendisini koruma isteğinden kaynaklanır. Yardımı seviyor olsa da, ilk koşan kişi o olmaz. Böyle olunca da, insanların onu bencillik ile suçlaması doğal bir durumdur.

Yengeç burcu erkeği su ile inanılmaz derecede iç içedir. Su ile ilgilenmek onlar için çok büyük keyif anlamına gelmektedir. Bu nedenle su sporları ile ilgilenen birçok Yengeç burcu erkeği vardır. Su, Yengeç burcu erkelerine huzur verir ve hatta manevi tatmin olarak kullanırlar. Oturup, saatlerce denizi seyretmekten büyük keyif alan Yengeç burcu erkeği vardır.

Yengeç burcu erkeği evine aşırı derecede düşkünlüğü ile öne çıkar. Öyle ki, evine aşırı düşkün burç olarak bilinen Boğa burcunu bile geride bırakabilir. Ailesine çok fazla değer ve önem verir, onlar ile birlikte keyifli vakit geçirmekten hoşlanırlar. Sosyal hayatlarının zayıf olmasına şaşmamalı. Yengeç burcu erkeği için ailesi nasıl önemliyse dostları da o kadar önemlidir. Arkadaşlarını özenle seçer. Herkesle dost olmazlar.

Yengeç Burcu Erkeği Aşk

Yengeç Burcu Erkeği Aşk

Yengeç burcu erkeği aşk hayatında tam anlamıyla mükemmeldir. Ancak bu sadece burcunun olumlu özelliklerini alan erkekleri için geçerli bir durumdur. Burcunun olumlu özelliğini alan erkek ile beraber olan kadın, kendisini tamamen mutluluğa bırakabilir. Yengeç burcu erkeğinin aşk hayatında en romantik erkek olduğunu söylesek yanılmış olmayız.

Yengeç burcu erkeği aşık olduğu zaman partnerine sürekli aşk, sevgi ve iltifat sunar. Sevdiği kişi ile sürekli olarak ilgilenir. Partneriyle birlikte sürekli yeni şeyler yaşamak ister. Huzur veren bir yapısı vardır. Bu nedenle onunla birlikte olan kadın farklı bir çekim gücü ile çekildiğini hisseder. Yengeç burcu erkeği aşk hayatında kavgadan ve tartışmadan hoşlanmaz. Sevdiği zaman, yerinde ve ölçüsünde bir kıskançlık gösterir.

Yengeç burcu erkeğinin olumlu özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici özelliği iyi kalpli olmasıdır. Son derece duyarlı ve sevimli bir erkektir. Amaçları doğrultusunda hareket eden, pratik zekalı ve beceriklidir. Koruma içgüdüsü en üst seviyededir. Duygusal, destekçi ve tutumludur. Ailesine düşkün olması diğer olumlu özelliğidir.

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin olumsuz özellikleri arasında; sürekli değişim göstermesi, fazla heyecanlı olması en dikkat çeken olumsuz özelliğidir. Bağımlı, ketum ve kendine acımaya eğilimli bir karaktere sahiptir. Aşırı duygusal olması olumsuz özelliği olarak gösterilebilir. Denetleyici, bağışlamaz ve somurtkandır.

Burçlarla uyumu

Oğlak burcu kadınıyla güve üzerine kurulu, uyumlu ve uzun süreli birliktelik kurabilir. Her anlamda mutluluğu yakalayabilirler. Macera ağırlıklı, hayatını renklendirek ve güzel anlar yaşayacağı burç ise, Boğa burcudur. Balık burcu kadınıyla fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir.

Nasıl kadınlardan hoşlanır?

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Yengeç burcu erkeği, uzun ilişki sürdürebileceği, kendisine sadık olacak ve yalan söylemeyen kadınlardan hoşlanır. Karşısındaki kadın kendisine güven veriyorsa ondan hoşlanır. Sevgisini esirgemeyeceğini gösteren, her zaman ilgi göstereceğine inandığı ve yanında mutlu olduğu kadınlardan hoşlanır. Yanında huzurlu olamıyor ve sürekli o kişi tarafından diken üstünde hissediyorsa ondan hoşlanmaz ve ilişki başlatmaz. Uzak durmaya çalışır.

Nasıl etkilenir?

Yengeç Burcu Erkeğini Etkilemenin Yolları

Yengeç burcu erkeğini etkilemek istiyorsanız öncelikle yakın insanları tarafından seviliyor olmanız gerekir. Özellikle de annesinin, çünkü Yengeç burcu erkeği için tam anlamıyla ana kuzusu diyebiliriz. Ona sürekli şefkatli bir yaklaşımda bulunarak etkileyebilirsiniz. Dürüst olduğunuza inansın, ciddi ve ileriye dönük bir ilişki istediğinizin farkına varsın. Şehvetli kadınlar, Yengeç burcu erkeğini etkileme konusunda oldukça şanslıdır.

Nelerden hoşlanır?

Yengeç burcu erkekleri gizemli konulardan ve ilgi çkeici herşeyle ilgilenmekten hoşlanır. Canlılara olan düşkünlükleri aşırı derecededir ve bu nedenle evinde birden fazla hayvan besleyebilir ve uzun zaman onlarla ilgilenmekten hoşlanır.

Hediye seçimi

Yengeç burcu erkeğine hediye almak istiyorsanız ona güzel bir fotoğrafınızı, güzel bir çerçeve içerisinde hediye edebilirsiniz. Güzel bir fotoğraf albümü almakta oldukça hoşlanırsa gidecektir. Tüm bunlar duygusal Yengeç burcu erkeğinin çok hoşuna gider. Çalışma masasında kullanacağı güzel bir yelkenli ya da eski bir gemi tasarımı hediye edebilirsiniz. Yengeç burcu erkeği yemek yapmayı sever, bu nedenle ona güzel bir yemek kursu hediye edebilirsiniz.

Yengeç burcu erkeği. Yengeç burcu erkeğinin fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl kadınlardan hoşlanır, nelerden etkilenir.