Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadını genel olarak yuvarlak yüz hatlarına sahiptir. Gözleri ise normal, fazla iri değildir. İlk bakışta özellikle çeneleri dikkat çeker. Saçları oldukça gürdür. Dudak yapılarında ince kıvrımlar bulunur. Güldükleri zaman oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkar. Ten renkleri ise genellikle açık renkte ya da kumraldır. Ne uzun ne kısa boyludurlar. Yengeç burcu kadınları giyim konusunda oldukça iyidir. Giyim tarzları kendilerine özgüdür. Modayı takip etmez, kendi modasını kendi yaratırlar.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yengeç Burcu Kadını: Yengeç burcu, hoş mizaca sahip nadir kadınların burcudur. Onlar için her şeyden önce evleri gelir. Ev hayatlarına aşırı derecede önem verirler. Soğuk kişiliğe sahip değildir. Sıcakkanlı davranışlar sergiler. Yalandan nefret eder, kendisi gibi herkesin de dürüst olmasını ister. Kötülükten hoşlanmaz, iyi niyetlidirler.

Yengeç burcu kadınları duygusallığa, mantıklarından daha yatkın bir burçtur. Bu nedenle romantizmden hoşlanan yapıları vardır. Aynı zamanda eğlenceli maceralardan da hoşlanır. Yeniliğe fazla açık olmasa da bunu reddetmez. Özellikle geleneklere aşırı derecede bağlıdır. Alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçmez. Söylediğimiz gibi her şeyden önce evi ve ailesi gelir.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadınları ilk görüşte anaç görünebilir. Anneliği en iyi şekilde yapacak kadınlar belki de Yengeç burcu kadınlardır. İdeal annelerin Yengeç burcundan çıktığını söylesek yanılmış olmayız. Ev hayatını sevdikleri için başarılı olma şansları oldukça yüksektir.

Yengeç burcu kadını duygusal olarak aşırı derecede hassastır. Sezgisel olarak son derece kuvvetlidir. Sezgilerine güvenir ve genellikle bu şekilde hareket eder. Çevresindeki insanların iyi niyetli ya da kötü niyetli olduğunu kolaylıkla anlar ve buna göre hareket eder.

Yengeç burcu kadını duygusal olarak hassas olmasından dolayı kolayca incinebilir. Kolay kırılan ve üzülen bir kadındır. Akılarına kötülük gelmediği için, etrafındaki her insandan iyilik ve şefkat bekler. Bu nedenle zaman zaman hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Yengeç burcu kadını oldukça cömert bir kişiliğe sahiptir. Cömert olabilir ancak savurgan olduğunu söylemek yanlış olur. Ne kadar cömert olsa da, yardım etmeyi sevse de, tasarruf etmesini ve para biriktirmesini iyi bilir. Bunu da severek yaparlar. Maddi gücün kendisini güvende tuttuğunu iyi bilir.

Yengeç burcu kadını, düşünce yapısı olarak derinlere inebilir. Derin duygulara da sahiptir. Özellikle kendisi hakkında pek konuşmayı sevmez. Ancak diğer insanlar hakkında konuşmayı oldukça sever. Bu nedenle dedikoducu olarak görünebilir. İnsanlar hakkında fikir yürütmeyi severler.

Yengeç Burcu Kadını kendisine yapılacak eleştirilere karşı pek açık değildir. Olumsuz yönünü kabul etmekte zorluk çeker. Kendisine bu yönde eleştiride bulunacak kişilere karşı sert tavırlar sergileyebilir.

Yengeç burcu kadını oldukça gururludur. İhanetten ve sadakatsizlikten asla ama asla hoşlanmaz. Bu durumda aşırı derecede üzülür ancak kimi zaman belli etmez. Genellikle içlerine atmaktan yanadır ve bu durumda kolayca hastalanabilirler.

Yengeç burcu kadını yolculuk yapmaktan çok hoşlanır. Özellikle de deniz yolculuğu yapmaya bayılırlar. Güzel yerlere gitmekten ve kafa dinlemekten hoşlanırlar. Yaz tatillerini de bu arzularını yerini getirmek için kullanırlar.

Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç Burcu Kadını Aşk

Yengeç burcu kadını aşk hayatında partnerine aşırı derecede sadıktır. Ancak şunu da bilmek gerekir; Sadık olduğu kadar da kıskanç bir kadındır. Sevgi onlar için çok önemlidir. Partnerinden her zaman "seni seviyorum" sözünü duymak ister. Bu onlar için her şeyden önemlidir. Kısa süreli ilişkiler onlara göre değildir. Birlikteliğinin uzun ve kalıcı olmasını ister. Yengeçlerin gönül eğlendirmek için bir erkekle beraber olduğu pek görülmez.

Yengeç burcu kadını her ne kadar uzun ilişkiler arasa da, söz konusu evlilik olduğunda çok düşünceli davranır. Çekingen bir yapıya sahip olması, aşk hayatlarına da yansımıştır. Pek partner değiştirmezler. Yengeç burcu kadını ile birlikte olan erkek şunu iyi bilmeli, Yengeç kadını ilişkide partnerine karşı sıkıntılar yaratmaya başladığında ve onun yaptıklarının doğru olmadığını söylemeye başladığında sevgisi azalmıştır demektir.

Yengeç burcu kadınının olumlu özellikleri

Yengeç burcu kadınının olumlu özellikleri arasında; en dikkat çekici olanı yumuşak ve duygusal olmasıdır. Anaç bir kadındır. Koruma ve destek duygusu en üst düzeydedir. Sabretmesini iyi bilir ve oldukça sevimli bir kişiliğe sahiptir. En güvenilir kadınlar arasındadır. Ailesine çok fazla düşkündür. Yuva düşkünü ve tutumlu bir kadındır.

Yengeç burcu kadınının olumsuz özellikleri

Yengeç burcu kadınının olumsuz özellikleri arasında; bağımlı olması en dikkat çeken özelliğidir. Her işe burnunu mutlaka sokar. Aşırı duygusal olması kimi zaman olumsuzluk olarak önlerine çıkabilir. Kimi zaman kolayca sinirlenebilir. Zaman zaman da somurtkan olması olumsuz özellikleri arasındadır. Kendine acımaya karşı eğilimleri vardır ve ketumdur.

Nasıl erkeklerden hoşlanır?

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır

Yengeç burcu kadını kendisine sadık kalacağına inandığı, güven veren ve sevgi dolu erkeklerden hoşlanır. Yanında mutlu olduğu erkekten hoşlanır. Bir erkeğin yanında kendisini kısıtlıyor ve paylaşımlarda bulunamıyorsa o erkekten asla ama asla hoşlanmaz. Yanındayken ilgisini başka yerlere yöneltmeyen, onunla ilgilenen erkeklerden hoşlanır. Bir erkek ona hayatının merkezinde olacağını hissettirse, Yengeç kadınının kendisinden hoşlanmasını sağlayabilir.

Nasıl etkilenir?

Yengeç Burcu Kadını Nasıl Etkilenir

Yengeç burcu kadınını etkilemek için öncelikle ona karşı kibar ve ince yaklaşımlarda bulunmak gerekir. Duyarlı olduğunuz sürece onu etkileme konusunda bir adım daha attınız demektir. Yanınızda rahat olmasını sağlarsanız, sizden etkilenmesini de sağlayabilirsiniz. Ne kadar rahat olur ve rahat paylaşımlarda bulunursa, o kadar çok etkilenir. Bir konuda onun fikirlerini sorun ve önerilerini önemseyin. Ayrıca kendinize bakmalı ve modayı takip etmelisiniz.

Nelerden hoşlanır?

Yengeç burcu kadını özellikle ev ile ilgili işlerle ilgilenmekten hoşlanır. Ailesi ile vakit geçirmekten, onlarla paylaşımlarda bulunmaktan keyif alır. Yüzmeye ve yolculuğa bayılır. Özellikle deniz yolcuğundan aşırı derecede hoşlanır. Tabii bu durum bazı Yengeç burcu kadınları için geçerli olmayabilir. Zaman zaman arkadaşları ile dışarıda vakit geçirmekten de hoşlanır. Ancak genel olarak ev ortamında vakit geçirmeyi sever.

Hediye seçimi

Yengeç burcu kadınına hediye almak istiyorsanız özellikle şiir kitabı almayı tercih edebilirsiniz. Ya da yanında kendi yazdığınız şiir ile hediye ederseniz bunu ömrünün sonuna kadar saklayacağından emin olabilirsiniz. İnci veya gümüş kolyede alabilirsiniz. Emin olun onun cildine gerçekten yakışacaktır. Eğer Yengeç burcu kadını ile sevgiliyseniz ona resminizin olduğu, arkasında "seni seviyorum" yazan bir madalyon hediye edebilirsiniz.

Yengeç burcu Kadını. Yengeç burcu kadınının fiziksel ve genel özellikleri. Olumlu ve olumsuz yönleri. Burçlarla uyumu, nelerden hoşlanır? nasıl erkeklerden hoşlanır, nelerden etkilenir.