Yengeç Burcu Kadını Cinsellik

Yengeç burcu kadını cinsel hayatında atılgan bir yapıya sahip değildir. Fiziksel ilişki hayatlarında geri planda durmayı ve partnerinden bir adım beklemeyi tercih eder. Arzularını ve isteklerini kendine saklamayı tercih eder ve partnerinden beklediği adımı gördükten sonra tüm bunları açığa çıkarır. Duygusal bir yapıya sahip olan Yengeç burcu kadınının duyguları ne kadar yoğunsa cinsel yaşantıları da o kadar aktif olur.

Yengeç burcu kadını Ay tarafından yönetilir ve bu nedenle fiziksel ilişki istekleri değişim gösterebilir. Fiziksel ilişkilerinde birçok fantezileri vardır ancak yıllar geçse de bu fantezilerini partneri ile paylaşmaktan çekinebilir. Eleştirilmeye dayanamaz, bu nedenle gizli tutmak ister.

Yengeç burcu kadını oldukça sadık bir yapıya sahiptir. Partneri ile ayrılsa bile kolay kolay kimse ile birlikte olmaya kalkışmaz. Tek gecelik basit bir ilişkiyi bile kabul etmeyecek kadar gururludur. Hafızası oldukça kuvvetlidir ve hiçbir şeyi kolay kolay unutmaz. Partnerinin isteklerine karşı inanılmaz hassasiyet gösterir ve kendisinden önce partnerini düşünür.

Yengeç burcu kadını cinsellik. Yengeç burcu kadınının cinsel yaşamı.