Yengeç Burcu Günlük Fal

28 Temmuz 2016 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Fal:

Yengeç Burcu Günlük Fal Hürriyet

Zamanı doğru kullanmalı ve başarmak istediğiniz konulara harcamalısınız. Her detayı önceden görmek aradığınız ve istediğiniz sonuçları önünüze çıkartabilir. Yaratıcılığınızı kullanın ve olayların güzel bir şekilde ilerlediğine şahitlik edebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Dün de yazmıştım, sürpriz haberler, ele geçen bilgiler, ortaya çıkan olaylar veya bazı konularda artan farkındalık türünde durumların ön plana çıktığı günlerdeyiz. Farklı kişilerle iletişimde olmak ufkumuzu geliştirmekle kalmayıp, pek çok konuyu farklı açılardan görmemizi veya farkındalığımızın artmasını sağlayabilir. Fikir alışverişleri artıyor, yaratıcılığımız yüksek ve zihnimiz açık. Farklı fikirlerimizi ve yeteneklerimizi göstermek için uygun günlerdeyiz ya da teknolojik araçlar sayesinde fikirlerimizi hızla yayabiliriz. Üzerinde yoğunlaştığımız işlerin ilerlemesi kolay olabilir veya maddi başlıklı konularda adımlar atabiliriz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha uygulanabilir hale koyacaktır. Ancak, şaşırtıcı durumlar veya nereden geldiğini, ne söylemeye çalıştığını ya da ne yapmak istediğini anlayamayacağımız kişilerle karşılaşma ihtimalimizin de olduğu günlerdeyiz aklımızda bulunsun bir ihtimal.
Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Yengeç Burcu Günlük Fal Milliyet

Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz. İşleriniz için daha çok çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Zirvede kalmak sizin için önemli olabilir. İş hayatınızdan istediğiniz destekleri almakta zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi keyifsiz hissedebilirsiniz. Geçmiş konulara takılıp kalmamanızda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Fal Sabah

Projelerinizi ertelemenize rağmen, birtakım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Karar vermeden önce detaylar üzerinde durmalı ve acele etmemelisiniz. Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Fal Posta

Bugün kişisel değişiklikler içinde olacak, ideallerinizi yeniden değerlendireceksiniz. Eski rüyalarınızı hatırlayarak yeni hedeflere kilitleneceksiniz. Ayrıca, artık enerjinizin tutmadığı, iletişim kuramadığınız bazı arkadaşlarınıza veda etme zamanı da geldi.

Yengeç Burcu Günlük Fal Vatan

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu Günlük Fal Takvim

Bugünlerde kendinizi altına girmesi güç yükler altına soktunuz ama her işinizi de yoluna koymayı başardınız. Kendinize küçük bir ödül vermelisiniz. Bol bol dinlenin.

Yengeç burcu günlük fal. 28 Temmuz 2016 Perşembe Yengeç burcunun günlük falı.
28 Temmuz 2016 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları:

25 - 31 Temmuz Haftası: Tarot kartlarınız: Araba - Dünya - Güç Sans oyunlarinda ve yatirimlarda çok sansli olacaksiniz. Is: Durdugunuz yerde duramayacaksiniz ve...

25 - 31 Temmuz: Aslan burcunda bir birikim olduğu bu dönemde harcamalarınız, nakit para dengeniz daha fazla önem kazanmakta. İş hayatınızı ve birikimlerinizi daha fazla düşünec...

Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!