Yengeç Burcu Sağlık

Yengeç burcu insanları genel olarak, mide rahatsızlığına ve hazımsızlık sorunlarına yatkındır. Bunun nedeni ise, Yengeç burcunun on iki parmak bağırsağını ve mideyi yönetmesidir. Kolay üzülen yapıları nedeniyle bu rahatsızlıklara yakalanmaları daha kolaydır. Ayrıca Yengeç burcu kadınlarının süt bezleri çok iyi çalışır.

Burcu Yengeç olan kişilerin fiziksel özelliklerinde, kısa ya da biraz uzunca boy, yuvarlak göz hatları, beyaz ten dikkat çeker. Yengeç burcu insanlarının göz renkleri genellikle açık renklidir ve mat saç rengine sahiptir.

Yengeç burcu insanları, spor yapar ve kendilerine dikkat ederse sağlıklı olabilirler. Ağır yemeklere düşkünlükleri nedeniyle spor yapmadıkları takdirde kilo problemleri yaşarlar. Özellikle, gastrit ve böbrek hastalıklarına yakalanırlar.

Yengeç burcu insanları acıya en dayanıksız insanlardır. Ufak rahatsızlıkları bile çok büyütürler, endişeli halleri ile hastalığı çağırırlar. Sürekli ilgi ister ve ilgilenen kişileri de sıkıntıya sokarlar. Yengeç insanları, yemek konusunda dikkatli olmalı ve spor yapmaya alışmalıdır.

Yengeç burcu sağlık. Yengeç burcunun sağlığı. Yengeç burcunun hastalıkları.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!