Yengeç Burcu Yükseleni

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özelliği gizliliktir. Tam anlamıyla, saman altından su yürütürler. Sürekli karar değiştiren kişilerdir, bu durum diğer kişiler tarafından olumsuzluk olarak görülebilir. Sessiz, sakin yapı görünürler ancak sabırsız ve katı davranışları vardır. Bir anda sinirlenebilir, sert davranışlar sergileyebilirler.

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler başkalarının fikirlerini kullanmakta ustadır. Bunu uygularken de kurnaz ve kaprisli davranışlar sergileyebilirler. Rol yapma yetenekleri oldukça iyidir. Sevinçli oldukları bir anda üzüntülü gibi görünmeyi, üzüntülü oldukları bir anda mutlu gibi görünmeyi iyi başarırlar.

Adaptasyon yetenekleri inanılmaz derecede gelişmiştir. Değişken, duygulu ve sinirlidir, yine de uyum yetenekleri çok iyidir. Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin bazı konularda yetenekleri inanılmaz derecede gelişmiş olabilir. Ünlü olmayı, servet sahibi olmayı ve onurlu olmayı severler.

Yengeç burcu yükseleni. Yengeç burcu ile koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık burcu yükseleni hesaplama.
Bizi takip edin, güncel yazılarımızdan haberdar olun!